STW - Stacja & hurtownia paliw

Stacja i Hurtownia Paliw STW to firma z ponad 30 letnimi tradycjami w sprzedaży paliw najwyższej jakości. STW to akronim od słów "Szybko Tanio Wygodnie". To także nasze motto, które jest wyznacznikiem naszego działania i zobowiązaniem. Na naszej stacji klienci obsługiwani są szybko, wygodnie - nawet nie wysiadając z samochodu, a cena za kupowane paliwo będzie zawsze najniższa w regionie.

Klienci jednak najbardziej doceniają jakość naszych paliw. Diesel przez nas sprzedawany w odróżnieniu od stacji sieciowych nie zawiera BIO dodatków, dzięki czemu zapewnia niższe zużycie oraz większą trwałość silnika.

Stawiamy na rozwój. Skutkiem tego jest wprowadzenie usługi transportu i dostawy paliwa do klienta. Ciągle się zmieniamy by sprostać rynkowym oczekiwaniom i zmieniającym się wymaganiom prawa.

Pomagamy naszym klientom spełnić formalności związane z wprowadzeniem Pakietu Paliwowego przez załatwienie za nich formalności poprzez tzw. zgłoszenie SENT.

Jako firma dokładamy wiele starań by swoją ofertą i sposobem działania wyprzedzić rynek i dać naszym Klientom z siebie więcej niż daje konkurencja. Doświadczenie zdobyte na rynku oraz znajomość oczekiwań klientów sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom na najwyższym poziomie.


Nasze atuty:

Towar najwyższej jakości pochodzący z polskich naftobaz

Bardzo atrakcyjne i konkurencyjne ceny

Doświadczony zespół handlowców i kierowców

Indywidualne podejście do każdego klienta

Atrakcyjne stawki i proste rozliczenie

Dokonywanie formalności SENT w imieniu klientów


Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy.
Zadzwoń +48 539 777 000 odwiedź nas na Facebooku lub napisz stw@wortel.pl

Informacje

Jeśli mają Państwo pytania prosimy dzwonić pod numer:

+48 539 777 000
facebook.com/STWpaliwa